O společnosti

Stavíme na kompetenci

Firma Heberger CZ s.r.o je součástí. nadnárodní skupiny Heberger Group, mezinárodní společnosti s celosvětovou působností, jejímž nosným programem je především projektový management a stavební činnost – generální dodávky staveb i dodávky staveb na klíč (od analýzy investice, přes fázi studie a projektu stavby, po kolaudaci až po předání funkčního díla), to vše při respektování přání zákazníků.

Heberger CZ s.r.o. jako dceřiná společnost Heberger Group byla založena v Praze v roce 1994. Za dobu své působnosti na českém trhu se vyprofilovala v jednu z největších zahraničních stavebních společností v ČR. Nosný program, stejně jako u mateřské společnosti, tvoří projektový management a služby generálního dodavatele.

Našimi klienty jsou domácí i zahraniční investoři, zkrátka ti, kteří chtějí investovat a stavět na území České republiky, a pro které je kompetentní, silný a spolehlivý partner prioritou.

Důvěře zákazníků chceme dostát jasnými a hospodárnými řešeními, dobrými výkony a vysokou kvalitou práce při současném dodržování termínů a využívání nejmodernějších technologií.

Spokojenost zákazníků je naším nejvyšším aktivem