ECHT PRAXE - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ HEBERGER CZ

Datum: 20.5.2024
obrázek
PŘIJĎTE SE K NÁM PODÍVAT!! DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 20. 6. 2024 od 9h do 114h v HEBERGER CZ pro středoškolské a vysokoškolské studenty stavebního zaměření i pro zájemce o zaměstnání z oboru. Prohlídnete si centrálu naší společnosti na Praze 4, seznámíte se s rozsahem činnosti, případně navštívíte stavby v okolí Prahy.

Přijďte se k nám podívat do HEBERGER CZ s.r.o. na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve čtvrtek 20.6. 2024 od 9h do 11h. Jsme stavební společnost a jsme součástí skupiny firem Heberger, které v současnosti působí v několika evropských zemích a na blízkém východě.

Heberger CZ během 30 let působení na českém stavebním trhu realizoval téměř 100 projektů po celé České republice. V současné době se věnuje zejména výstavbě průmyslových a logistických areálů významných českých i nadnárodních společností. Předností společnosti je optimalizace stavebních konstrukcí a instalací TZB, kde nabízí i samostatné dílčí dodávky TZB systémů.

Skupinu firem Heberger v České republice reprezentují další společnosti:
Heberger Projekt Investement s.r.o. – developerská činnost ve stavebnictví,
KBS – inženýrská a projektová kancelář s.r.o. – projektová a inženýrská činnost,
Prefa Praha a.s. – výroba železobetonových prefabrikovaných konstrukcí,
HBS s.r.o. – výroba prefabrikovaných a modulárních koupelen a sociálního zařízení.

Na co se můžete u nás v Heberger CZ v rámci projetku ECHT PRAXE těšit?
Prohlédnete si centrálu společnosti a seznámíte se s rozsahem činnosti, případně návštívíte stavbu v okolí Prahy.

Den otevřených dveří je určen pro středoškolské a vysokoškolské studenty stavebního zaměření i jednotlivce z oboru. Kapacita je omezena na maximálně 5 osob.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V RÁMCI EXT PRAXE